İletişim

Mağaza Bilgilerimiz

ABC Konferans Koltuğu | Sinema Koltuğu, İmalattan Satış | İletişim : 0212 647 02 07

 • Adres:
  Bağcılar asfaltı caddesi, Yeni Mahalle, No:88/A
  BAĞCILAR / İSTANBUL
 • Gsm :
  0539 293 73 73
 • Telefon:
  0212 647 02 07
 • Faks:
  0212 647 02 07

Ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak için, bize bu mail adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 •  Müşteri Hizmetleri
  info@koltukcu.com.tr
 •  İade ve Geri Ödeme:
  destek@koltukcu.com.tr

İletişim Formu

Adınız:


E-Posta Adresiniz:


Mesajınız:


Doğrulama kodunu giriniz:

Konferans Koltuğu (Önemli Uyarı!)

Konferans Koltuğu, Sinema Koltuğu, Konferans Sandalyeleri, İmalat ve toptan satış

Günümüz ticaretinde bir çok kişi/kişiler veya firmalar konferans koltuğu imal ettiklerini bir çok kurum veya kuruluştan daha iyi olduklarını ve daha uygun fiyata sizlere hizmet verebileceklerini iddaa etmektedir.

Bu tür görüşmelerde lütfen bu vaatlerde bulunan kişi/kişilerden imalat ve satış ofislerini görmek istediğinizi belirtiniz.

Zira yapılan iş emek ister, ustalık ister, teknoloji ister, yatırım ister, kısacası dürüstlük ister 12 yıldır hizmetten ve kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

ABC Konferans Koltukları resmi tescilli markası ve yıllara dayanan kalitesi ile www.abckonferanskoltugu.com sizlere 2004 yılından buyana, 12 yılı aşkın bir süredir hizmet vermeye devam ediyor. Bünyemizde bulunan ve sitemizde de yer alan ürünlerin tamamını kendimiz imal ediyor, montaj ekibimiz ile tüm türkiyenin dört bir yanına hizmet olanağı sağlıyoruz.

Konferans Koltuğu, Sinema koltuğu, Konferans Sandalyeleri kategorilerindeki farklı model şeçenekleri ile Bağcılardaki imalat ve satış ofisimizde sizlere hizmet veriyoruz..

öncelikle sitemizin üst kısmında yer alan imalat bölümüne göz atabilir, İletişim bölümünden bizim ile irtibat kurabilir, önce sıcak bir çayımızı içer sonrasında imalat ve satış ofisimizi göre bilirsiniz....

15 Yıldır bizi tercih eden her firmaya sonsuz saygılar...

ABC Ailesi...