Hakkımızda

  • Yıllara dayanan tecrübesi ile Türkiye sinema salonu koltuğu sektöründe yer alan KOLTUK'CU SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ., sinema koltuğu sektörüne  yön veren kuruluşların başında yer almaktadır.


     • Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş KOLTUK'CU, trend öncüsü olmuş ve sinema koltuğu tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir.

     • Modern tasarımlı ürünlerinde fonksiyonaliteyi ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren KOLTUK'CU, Konferans koltuğu, Akustik Panel,

    Akustik Panel, Sahne Perdeleri, Platform ve Zemin Yükseltme faliyetleri gibi tüketicilerin sinema ve konferans salonları konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
      • Tüketici güveni ile KOLTUK'CU, hazırlamış olduğu kampanyalarla tüketicisini alım kolaylığı sağlamakta ve verdiği satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisini ürünlerle ilgili her konuda bilgilendirmektedir.

     • KOLTUK'CU 'da sinema & konferans salonları adına aradığınız herşey, 100' lerce fikir, modern koltuklar, farklı tarzlar birarada, kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.


 

VİZYONUMUZ
Sektörün bilgi birikimini firmamızın yenilikçi ruhu ve dinamik yaklaşımıyla entegre bir dünya markası olmak. 

MİSYONUMUZ
Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak.

 

 

 

 

Free Traffic Exchange HitLeap - Free Traffic Exchange